products

64-bitowy Windows 8.1 Pro Klucz produktu Oem Uaktualnij Pobierz wielojęzyczny

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Microsoft Windows 8.1
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Paypal
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Microsoft Windows 8.1 typu: OEM New Key
aplikacji: windwos 8.1 Język: Wielojęzyczny
Produkt Tyep: System operacyjny Stan produktu: W magazynie
Stosuje się do: Komputer stacjonarny, laptop, tablet PC Wersja systemu operacyjnego: Windows 8.1 Pro 32/64 bit
Baran: 1 GB Dla 32-bitowego, 2 GB Dla 64-bitowego Twardy dysk: 16 GB Dla 32-bitowych, 20 GB Dla 64-bitowych
High Light:

microsoft 8.1 product key

,

windows 8.1 activation code


opis produktu

64-bitowy Windows 8.1 Pro Klucz produktu Oem Uaktualnij Pobierz wielojęzyczny

Aktualizacja:

W dniu 8 kwietnia 2014 r. Firma Microsoft wydała „Aktualizację systemu Windows 8.1”, która zawierała wszystkie wcześniejsze aktualizacje oraz nowe funkcje. Został on zaprezentowany przez wiceprezesa Microsoftu Joe Belfiore'a na Mobile World Congress 23 lutego 2014 r. I szczegółowo omówiony na konferencji Microsoft Build 2 kwietnia. Belfiore zauważył, że aktualizacja obniży minimalne wymagania systemowe dla systemu Windows, więc może zostać zainstalowany na urządzeniach z zaledwie 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci. W przeciwieństwie do samego systemu Windows 8.1 ta zbiorcza aktualizacja jest rozpowszechniana za pośrednictwem usługi Windows Update i musi zostać zainstalowana, aby otrzymywać dalsze poprawki dla systemu Windows 8.1.

Na konferencji Build w 2014 roku, w kwietniu, Terry Myerson Microsoftu zaprezentował dalsze zmiany interfejsu użytkownika dla Windows 8.1, w tym możliwość uruchamiania aplikacji Metro w oknach pulpitu oraz zmienione menu Start, które tworzy kompromis między używanym projektem menu Start przez Windows 7 i ekran Start, łącząc listę aplikacji w pierwszej kolumnie z sekundą, która może być użyta do wyświetlania kafelków aplikacji. Myerson oświadczył, że zmiany te pojawią się w przyszłej aktualizacji, ale nie rozwinęły się dalej. Microsoft zaprezentował również koncepcję znaną jako „Uniwersalne aplikacje Windows”, w której aplikacja Windows Runtime może zostać przeniesiona na Windows Phone 8.1 i Xbox One, dzieląc wspólną bazę kodu. Chociaż nie ujednolica całkowicie ekosystemu aplikacji Windows z ekosystemem Windows Phone, pozwoli programistom synchronizować dane między wersjami ich aplikacji na każdej platformie, a także połączyć dostęp do wersji Windows, Windows Phone i Xbox One aplikacji w pojedynczy zakup.

Firma Microsoft pierwotnie ogłosiła, że ​​użytkownicy, którzy nie zainstalowali aktualizacji, nie otrzymają żadnych innych aktualizacji po 13 maja 2014 r. Jednak dotrzymanie tego terminu okazało się wyzwaniem: możliwość wdrożenia aktualizacji systemu Windows 8.1 za pośrednictwem usługi Windows Server Update Services (WSUS) została wkrótce wyłączona jego wydanie po wykryciu błędu, który wpływa na możliwość używania WSUS jako całości w pewnych konfiguracjach serwera. Microsoft później rozwiązał problem, ale użytkownicy nadal zgłaszali, że aktualizacja może się nie powieść. Próba rozwiązania problemu przez Microsoft była nieskuteczna, do tego stopnia, że ​​Microsoft przesunął termin wsparcia do 30 czerwca 2014 r. 16 maja Microsoft wydał dodatkowe aktualizacje, aby rozwiązać problem BSOD w aktualizacji.

Dystrybucja:

Microsoft sprzedaje system Windows 8.1 jako „aktualizację” dla systemu Windows 8, unikając terminu „uaktualnienie”. Polityka cyklu życia pomocy technicznej firmy Microsoft traktuje system Windows 8.1 podobnie jak poprzednie pakiety serwisowe systemu Windows: Jest to część cyklu obsługi systemu Windows 8, a aktualizacja do systemu Windows 8.1 to wymagane do utrzymania dostępu do pomocy technicznej i aktualizacji systemu Windows po 12 stycznia 2016 r.

Kopie detaliczne i OEM systemu Windows 8, Windows 8 Pro i Windows RT można bezpłatnie uaktualnić za pośrednictwem Sklepu Windows. Jednak klienci korzystający z licencji zbiorczych, subskrybenci TechNet lub MSDN i użytkownicy systemu Windows 8 Enterprise muszą nabyć autonomiczny nośnik instalacyjny dla systemu Windows 8.1 i zainstalować go za pomocą tradycyjnego procesu instalacji systemu Windows, jako uaktualnienie na miejscu lub czystą instalację. Wymaga to klucza produktu specyficznego dla systemu Windows 8.1.

Aktualizacja za pośrednictwem Sklepu Windows wymaga, aby każdy komputer pobierał pakiet uaktualnień o wielkości 2–3.6 GB. W odróżnieniu od tradycyjnych dodatków Service Pack dla systemu Windows, samodzielny instalator, który można pobrać raz i zainstalować tyle razy, ile potrzeba, wymaga klucza produktu specyficznego dla systemu Windows 8.1. 1 lipca 2014 r., Potwierdzając trudności, jakie użytkownicy mogli mieć z aktualizacją Sklepu Windows Metoda Microsoft rozpoczęła proces automatycznego pobierania dla systemu Windows 8.1.

Windows 8 został ponownie wydany w wersji detalicznej jako Windows 8.1 wraz z aktualizacją online dla tych, którzy nie posiadają obecnie licencji na Windows 8. Kopie detaliczne systemu Windows 8.1 zawierają „pełne” licencje, które można zainstalować na dowolnym komputerze, niezależnie od istniejącego systemu operacyjnego, w przeciwieństwie do kopii detalicznych systemu Windows 8, które były dostępne tylko w sprzedaży detalicznej z licencjami na uaktualnienie. Firma Microsoft oświadczyła, że ​​zmiana była odpowiedzią na opinie klientów i umożliwienie użytkownikom większej elastyczności. Ceny detalicznych kopii systemu Windows 8.1 pozostały takie same.

Windows 8.1 z Bing to obniżony koszt SKU systemu Windows 8.1, który został wprowadzony przez firmę Microsoft w maju 2014 r. W celu dalszego zachęcania do produkcji tanich urządzeń z systemem Windows, a jednocześnie „napędzania użytkowników końcowych usług Microsoft, takich jak Bing i OneDrive ”. Jest subsydiowany przez wyszukiwarkę Bing firmy Microsoft, która jest ustawiona jako domyślna w przeglądarce Internet Explorer i nie może być zmieniona przez producentów OEM. Jednak to ograniczenie nie dotyczy użytkowników końcowych, którzy nadal mogą swobodnie zmieniać domyślną wyszukiwarkę. Jest inaczej i funkcjonalnie identyczny z podstawową wersją systemu Windows 8.1.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager