products

Wielojęzyczny kod klucza licencyjnego Microsoft Windows 8.1 OEM na komputer

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Microsoft Windows 8.1
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Paypal
Szczegóły informacji
Język: Wielojęzyczny Produkt Tyep: System operacyjny
Stosuje się do: Komputer stacjonarny, laptop, tablet PC Wersja systemu operacyjnego: Windows 8.1 32/64 bit
Baran: 1 GB dla wersji 32-bitowej, 2 GB dla wersji 64-bitowej Twardy dysk: 16 GB dla wersji 32-bitowej, 20 GB dla wersji 64-bitowej
Stan produktu: W magazynie typu: Nowy klucz OEM
High Light:

microsoft 8.1 product key

,

windows 8.1 activation code


opis produktu

Opis produktu Microsoft Windows 8.1

- Kod klucza licencyjnego OEM Microsoft Windows 8.1 X 1

Windows 8.1 to system operacyjny komputera osobistego, który został wyprodukowany przez Microsoft i wydany jako część rodziny systemów operacyjnych Windows NT. Został wydany do produkcji 27 sierpnia 2013 r., A ogólną dostępność osiągnął 17 października 2013 r., Około rok po wypuszczeniu na rynek jego poprzednika. Windows 8.1 został udostępniony jako bezpłatne uaktualnienie dla detalicznych kopii użytkowników Windows 8 i Windows RT za pośrednictwem Windows Store.

Windows 8.1 spotkał się z większym pozytywnym odbiorem niż Windows 8, a krytycy chwalili rozszerzoną funkcjonalność dostępną dla aplikacji w porównaniu z 8, integrację OneDrive, a także poprawki interfejsu użytkownika i dodanie rozszerzonych samouczków dotyczących obsługi interfejsu Windows 8. Mimo tych ulepszeń system Windows 8.1 był nadal krytykowany za to, że nie zajął się wszystkimi wersjami systemu Windows 8 (np. Słabym poziomem integracji aplikacji Metro- Style z interfejsem pulpitu) oraz potencjalnymi konsekwencjami dla prywatności szerszego korzystania z usług online. Od września 2019 r. 5,53% tradycyjnych komputerów z systemem Windows ma system Windows 8.1.

Specyfikacja produktu Microsoft Windows 8.1

za). Klucz Microsoft Windows 8.1 jest nowy i NIGDY nie został aktywowany na żadnym innym urządzeniu

b). Microsoft Windows 8.1 może być używany na dowolnym komputerze i laptopie, o ile urządzenia te mogą zainstalować i uruchomić system Windows 10

do). Klucza można również użyć na:

1. DIY / niemarkowy laptop i komputer

2. Nowy laptop i komputer bez systemu operacyjnego lub laptop i komputer z nowym dyskiem twardym (bez włączonego systemu operacyjnego)

3. Usuń poprzednią wersję

4. Zarówno system 32-bitowy, jak i 64-bitowy

re). Klucz dotyczy wielu języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego itp.

Aplikacja Microsoft Windows 8.1

Usługi i funkcjonalność online


Windows 8.1 dodaje ściślejszą integrację z kilkoma usługami należącymi do Microsoft. OneDrive (wcześniej SkyDrive) jest zintegrowany na poziomie systemu w celu synchronizacji ustawień użytkownika i plików. Pliki są automatycznie pobierane w tle, gdy są dostępne z folderu OneDrive użytkownika, chyba że są oznaczone jako dostępne offline. Domyślnie tylko metadane plików i miniatury są przechowywane lokalnie, a punkty ponownej analizy są używane do nadania wyglądu normalnej struktury katalogów w celu zapewnienia zgodności z poprzednimi wersjami. Aplikacja OneDrive została zaktualizowana o lokalnego menedżera plików. Korzystanie z OneDrive w systemie Windows 8.1 wymaga, aby konto Windows użytkownika było połączone z kontem Microsoft; poprzedni klient stacjonarny SkyDrive (który nie posiadał tego wymagania) nie jest obsługiwany w systemie Windows 8.1.

Dodano ujednolicony system wyszukiwania oparty na Bing; może analizować nawyki użytkownika związane z wyszukiwaniem, aby zwrócić wyniki zawierające odpowiednie treści lokalne i internetowe. „Bohater” na pełnym ekranie wyświetla zbiorcze artykuły z wiadomościami, wpisy w Wikipedii, multimedia i inne treści związane z wyszukiwanym hasłem; na przykład poszukiwanie wykonawcy muzyki zwróciłoby zdjęcia wykonawcy, biografię oraz ich dostępne utwory i albumy na Xbox Music. Aplikacja do przesyłania wiadomości z systemu Windows 8 została zastąpiona przez Skype, co pozwala również użytkownikom odbierać połączenia bezpośrednio z ekranu blokady. Windows 8.1 zawiera także Internet Explorer 11, który dodaje obsługę SPDY i WebGL oraz rozbudowane narzędzia programistyczne. Wersja IE 11 w stylu Metro dodaje także synchronizację kart, możliwość otwierania nieograniczonej liczby kart oraz integrację Listy czytelniczej.

Ze względu na zmiany usługi Facebook Connect obsługa Facebooka jest wyłączona we wszystkich pakietach aplikacji od 8 czerwca 2015 r.

Funkcje Microsoft Windows 8.1

Interfejs użytkownika i pulpit


Ekran Start otrzymał kilka ulepszeń w systemie Windows 8.1, w tym rozszerzony widok „Wszystkie aplikacje” z trybami sortowania (dostępnymi po kliknięciu nowego przycisku strzałki w dół lub przesunięcia w górę), małych i bardzo dużych rozmiarów kafelków oraz kolorowych kafelków w programie komputerowym skróty. Dodano również dodatkowe opcje dostosowywania, takie jak rozszerzone opcje kolorów, nowe tła (niektóre z nich zawierają elementy animowane) oraz możliwość korzystania z ekranu Start zamiast tła pulpitu. Po zainstalowaniu aplikacje nie są już automatycznie dodawane do ekranu Start, a wszystkie aplikacje mają teraz kolorowe kafelki (programy komputerowe były wcześniej wyświetlane w jednym kolorze). Rozszerzono również system przyciągania aplikacji; na jednym ekranie można przyciągnąć do czterech aplikacji, w zależności od wielkości ekranu, aplikacje można zapełnić do połowy ekranu, a także na dowolnym ekranie w konfiguracji z wieloma monitorami. Aplikacje mogą także uruchamiać inne aplikacje w widoku zatrzaskowym, aby wyświetlać zawartość; na przykład aplikacja Mail może otworzyć załącznik do zdjęcia w przeglądarce zdjęć przyciągniętej do innej połowy ekranu. Ulepszone wsparcie zapewnia także aplikacja do korzystania z urządzeń w orientacji pionowej (pionowej). Ekran blokady oferuje możliwość użycia pokazu slajdów jako tła oraz skrót do aplikacji Aparat, przesuwając palcem w górę. Klawiatura ekranowa ma ulepszony mechanizm autouzupełniania, który wyświetla wiele sugestii słów i pozwala użytkownikom wybierać spośród nich, przesuwając klawisz spacji. Słownik autouzupełniania jest również automatycznie aktualizowany przy użyciu danych z Bing, umożliwiając mu rozpoznawanie i sugerowanie słów związanych z bieżącymi trendami i wydarzeniami. Podobnie jak Windows Phone, niektóre aplikacje wyświetlają teraz wąski pasek z trzema kropkami, aby wskazać obecność wyskakującego menu dostępnego po przesunięciu, kliknięciu kropek lub kliknięciu prawym przyciskiem myszy.

Zaleta systemu Microsoft Windows 8.1

Funkcjonalność sprzętowa
Windows 8.1 dodaje obsługę drukowania 3D, parowania z drukarkami wykorzystującymi tagi NFC, Wi-Fi Direct, strumieniowanie multimediów Miracast, tethering i NVMe. W odpowiedzi na rosnącą gęstość pikseli na wyświetlaczach system Windows 8.1 może skalować tekst i elementy GUI do 200% (podczas gdy Windows 8 obsługuje tylko 150%) i ustawiać ustawienia skalowania niezależnie na każdym ekranie w konfiguracjach z wieloma monitorami.

Wymagania systemowe dotyczące instalacji systemu Windows 8.1 Pro
Edytor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
Baran 1 gigabajt (GB) (32-bit) lub 2 GB (64-bit)
Miejsce na dysku twardym 16 GB (32-bit) lub 20 GB (64-bit)
Karta graficzna Urządzenie graficzne Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM

Szczegóły kontaktu
Sales Manager