products

Wielojęzyczny pakiet detaliczny Microsoft Windows 10 Pro 2 GB RAM 64-bitowy kod 1 GHz Numer 03307

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Microsoft Windows 10 Pro
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Paypal
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Numer kodu 03307 Microsoft Windows 10 Pro Język: Multi language
typu: System operacyjny Status produktów: Magazynie
OS: Windows10 Home, Win10 Pro Stosuje się do: Komputer stacjonarny, tablet PC, laptop
Miejsce na dysku twardym: Ponad 32 GB Baran: 1 GB dla wersji 32-bitowej, 2 GB dla wersji 64-bitowej
High Light:

license key code

,

pc system software


opis produktu

Opis produktu Windwos 10 Pro

- Pełny pakiet detaliczny Windwos 10 Pro X 1

b

Te wydania dodają funkcje ułatwiające scentralizowane sterowanie wieloma instalacjami systemu operacyjnego w organizacji. Główną drogą ich nabycia jest umowa licencjonowania zbiorowego z Microsoft.

S.
Windows 10 S to edycja systemu Windows 10 z ograniczonymi funkcjami, zaprojektowana przede wszystkim dla urządzeń z niższej półki na rynku edukacyjnym. Ma szybszy proces wstępnej konfiguracji i logowania oraz umożliwia obsługę urządzeń za pomocą napędu USB z aplikacją „Konfiguruj komputery szkolne”. Windows 10 S pozwala tylko na instalację oprogramowania (zarówno Universal Windows Platform, jak i aplikacji Windows API) ze sklepu Microsoft Store, chociaż programy wiersza poleceń lub powłoki (nawet z Microsoft Store) są niedozwolone. Ustawienia systemowe są zablokowane, aby zezwolić tylko Microsoft Edge jako domyślnej przeglądarce internetowej z Bing jako wyszukiwarką. System operacyjny można uaktualnić do systemu Windows 10 Pro za opłatą, aby umożliwić nieograniczoną instalację oprogramowania. Wszystkie urządzenia z systemem Windows 10 S mają bezpłatną roczną subskrypcję gry Minecraft: Education Edition. Krytycy porównali wydanie do Windows RT i uznali go za konkurenta dla Chrome OS.


W marcu 2018 r. Microsoft ogłosił, że wycofuje system Windows 10 S, powołując się na zamieszanie wśród producentów i użytkowników końcowych. Microsoft oświadczył, że zastąpi to wydanie możliwością dostarczania przez sprzedawców urządzeń z systemem Windows 10 Home lub Pro w „trybie S”, przy czym Windows domyślnie zezwala jedynie na instalowanie aplikacji ze sklepu Microsoft Store. Tryb S nie wymaga płatności w celu wyłączenia tych ograniczeń.


Edukacja
System Windows 10 Education jest rozpowszechniany w ramach licencjonowania grupowego. Został zbudowany na systemie Windows 10 Enterprise i początkowo miał taki sam zestaw funkcji. Jednak od wersji 1709 ta edycja ma mniej funkcji. Szczegółowe informacje zawiera § Tabela porównawcza.


Pro Education
To wydanie zostało wprowadzone w lipcu 2016 r. Dla partnerów sprzętowych na nowych urządzeniach zakupionych ze zniżką licencją akademicką K-12. Został zbudowany na podstawie wersji Pro systemu Windows 10 i zawiera głównie te same funkcje co Windows 10 Pro z domyślnie wyłączonymi różnymi opcjami oraz dodaje opcje instalacji i wdrażania w środowisku edukacyjnym. Zawiera także aplikację „Konfiguruj komputery szkolne”, która umożliwia konfigurowanie ustawień za pomocą napędu flash USB i nie obejmuje Cortany, sugestii Microsoft Store ani Windows Spotlight

Specyfikacja produktu Windwos 10 Pro

za). Windows 10 Pro może być używany na dowolnym komputerze i laptopie, o ile urządzenia te są w stanie zainstalować i uruchomić.

b). Klucza można również użyć na:

1. DIY / niemarkowy laptop i komputer

2. Nowy laptop i komputer bez systemu operacyjnego lub laptop i komputer z nowym dyskiem twardym (bez wbudowanego systemu operacyjnego)

3. Usuń poprzednią wersję

4. Zarówno system 32-bitowy, jak i 64-bitowy

re). Klucz dotyczy wielu języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego itp.

Aplikacja produktu Windwos 10 Pro

Następujące wersje systemu Windows 10 zostały wycofane, tj. Nie były częścią systemu Windows 10 w wersji 1803. (Zarówno w przypadku urządzeń mobilnych, jak i mobilnych Enterprise, Microsoft potwierdziło, że opuszcza rynek konsumenckich urządzeń mobilnych, więc żaden produkt będący następcą nie jest dostępny).

mobilny
Windows 10 Mobile jest przeznaczony dla smartfonów i małych tabletów. Obejmuje wszystkie podstawowe funkcje konsumenckie, w tym funkcję Continuum. Jest to de facto następca Windows Phone 8.1 i Windows RT.


Mobile Enterprise
Windows 10 Mobile Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Mobile, z dodatkowymi funkcjami wspomagającymi organizacje działające w branży IT, w sposób podobny do Windows 10 Enterprise, ale zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych

Funkcje produktu Windwos 10 Pro

Zaprojektowany specjalnie do użytku w małych urządzeniach, tanich urządzeniach i scenariuszach IoT. Jest to rebrandowana wersja wcześniejszych wbudowanych systemów operacyjnych Microsoft, Windows Embedded. Ogłoszono już trzy edycje: IoT Core, IoT Enterprise i IoT Mobile Enterprise.

Windows 10 Team to specyficzna dla urządzenia wersja systemu Windows 10 załadowana do Surface Hub.

Windows 10 Mobile Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Mobile, z dodatkowymi funkcjami wspomagającymi organizacje działające w branży IT, w sposób podobny do Windows 10 Enterprise, ale zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych.

Zaleta produktu Windwos 10 Pro

Następujące edycje systemu Windows 10 zostały wycofane, tzn. Nie były częścią systemu Windows 10 w wersji 1803. (Zarówno dla urządzeń mobilnych, jak i mobilnych Enterprise, Microsoft potwierdziło, że opuszcza rynek konsumenckich urządzeń mobilnych, więc nie jest dostępny żaden następca produktu

mobilny
Windows 10 Mobile jest przeznaczony dla smartfonów i małych tabletów. Obejmuje wszystkie podstawowe funkcje konsumenckie, w tym funkcję Continuum. Jest to de facto następca Windows Phone 8.1 i Windows RT.

Produkt Windwos 10 Pro Retail Box Pełny produkt Pakcage zawiera następujące treści:

- Windwos 10 Pro produkt Retail Box Full Pakcage X 1

za). Klucz jest fabrycznie nowy i NIGDY nie został aktywowany w żadnym innym obiekcie

b). Oryginalny i niezarejestrowany klucz, można go używać w dowolnych obiektach, o ile można je zainstalować i uruchomić

do). Klucz dotyczy wielu języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego itp.

Wymagania systemowe dotyczące instalacji systemu Windows 10 Pro
Edytor 64-bitowy procesor 1,4 GHz
Baran 512 MB
Miejsce na dysku twardym 32 GB
Urządzenia Super VGA (1024 x 768) lub wyższa rozdzielczość (opcjonalnie)

Szczegóły kontaktu
Sales Manager