products

Microsoft Windows Klucz produktu Windows 10 Pro Retail Box 2 GB RAM 64 Bit 1 GHz Numer kodu 03307

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Microsoft Windows 10 Pro
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Paypal
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Numer kodu 03307 Microsoft Windows 10 Home Język: Multi language
typu: System operacyjny Status produktów: Magazynie
OS: Windows10 Home, Win10 Pro Stosuje się do: Komputer stacjonarny, tablet PC, laptop
Miejsce na dysku twardym: Ponad 32 GB Baran: 1 GB dla wersji 32-bitowej, 2 GB dla wersji 64-bitowej
High Light:

windows 10 pro installation key

,

microsoft office 2010 key code


opis produktu

Opis produktu Windwos 10 Pro

- Pełny pakiet detaliczny Windwos 10 Pro X 1

Windows 10 S to edycja systemu Windows 10 z ograniczonymi funkcjami, zaprojektowana przede wszystkim dla urządzeń z niższej półki na rynku edukacyjnym. Ma szybszy proces wstępnej konfiguracji i logowania oraz umożliwia obsługę urządzeń za pomocą napędu USB z aplikacją „Konfiguruj komputery szkolne”. Windows 10 S pozwala tylko na instalację oprogramowania (zarówno Universal Windows Platform, jak i aplikacji Windows API) ze sklepu Microsoft Store, chociaż programy wiersza poleceń lub powłoki (nawet z Microsoft Store) są niedozwolone. Ustawienia systemowe są zablokowane, aby zezwolić tylko Microsoft Edge jako domyślnej przeglądarce internetowej z Bing jako wyszukiwarką. System operacyjny można uaktualnić do systemu Windows 10 Pro za opłatą, aby umożliwić nieograniczoną instalację oprogramowania. Wszystkie urządzenia z systemem Windows 10 S mają bezpłatną roczną subskrypcję gry Minecraft: Education Edition. Krytycy porównali wydanie do Windows RT i uznali go za konkurenta dla Chrome OS.

Mobile Enterprise
Windows 10 Mobile Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Mobile, z dodatkowymi funkcjami wspomagającymi organizacje działające w branży IT, w sposób podobny do Windows 10 Enterprise, ale zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych

Specyfikacja produktu Windwos 10 Pro

za). Z systemu Windows 10 Home można korzystać na dowolnym komputerze i laptopie, o ile urządzenia te są w stanie zainstalować i uruchomić.

b). Klucza można również użyć na:

1. DIY / niemarkowy laptop i komputer

2. Nowy laptop i komputer bez systemu operacyjnego lub laptop i komputer z nowym dyskiem twardym (bez wbudowanego systemu operacyjnego)

3. Usuń poprzednią wersję

4. Zarówno system 32-bitowy, jak i 64-bitowy

re). Klucz dotyczy wielu języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego itp.

Aplikacja produktu Windwos 10 Pro

Nowe wersje systemu Windows 10, zwane aktualizacjami funkcji [22], są wydawane dwa razy w roku jako bezpłatna aktualizacja dla obecnych użytkowników systemu Windows 10. Każda aktualizacja funkcji zawiera nowe funkcje i inne zmiany w systemie operacyjnym. [47] Tempo, w jakim system odbiera aktualizacje funkcji, zależy od gałęzi wydania, z której system pobiera aktualizacje. Windows 10 Pro, Enterprise i Education mogą opcjonalnie używać oddziału, który odbiera aktualizacje w wolniejszym tempie. Trybami tymi można zarządzać za pomocą ustawień systemowych, Windows Server Update Services (WSUS), Windows Update for Business, zasad grupy lub za pomocą systemów zarządzania urządzeniami mobilnymi, takich jak Microsoft Intune.

Funkcje produktu Windwos 10 Pro

Podobnie jak w poprzednich wersjach systemu Windows od systemu Windows XP, wszystkie wersje systemu Windows 10 na komputery PC mają odmiany „N” i „KN” w Europie i Korei Południowej, które wykluczają pewne dołączone funkcje multimedialne, w tym odtwarzacze multimediów i powiązane komponenty, w celu zapewnienia zgodności z orzeczenia antymonopolowe. „Media Feature Pack” można zainstalować w celu przywrócenia tych funkcji. [31]

Podobnie jak w przypadku systemu Windows 8.1, jednostka SKU o obniżonej cenie „Windows 10 z Bing” jest dostępna dla producentów OEM; jest subsydiowany poprzez ustawienie domyślnej wyszukiwarki Bing Microsoftu, której producenci OEM nie mogą zmienić na inną wyszukiwarkę. Jest przeznaczony przede wszystkim dla tanich urządzeń, a poza tym jest identyczny z Windows 10 Home. [32]

W maju 2017 r. Poinformowano, że Microsoft w ramach współpracy z China Electronics Technology Group stworzył specjalnie zmodyfikowaną wersję systemu Windows 10 Enterprise zaprojektowaną do użytku w oddziałach chińskiego rządu. Ta wersja jest wstępnie skonfigurowana do „usuwania funkcji, które nie są potrzebne pracownikom chińskiego rządu” i umożliwia stosowanie wewnętrznych algorytmów szyfrowania.

Zaleta produktu Windwos 10 Pro

Darmowa aktualizacja

W momencie uruchomienia Microsoft uznał, że Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1) i użytkownicy systemu Windows 8.1 mogą bezpłatnie uaktualnić system do wersji Windows 10, o ile aktualizacja nastąpi w ciągu jednego roku od pierwszej wersji systemu Windows 10. Windows RT i odpowiednie edycje Enterprise Windows 7, 8 i 8.1 zostały wykluczone z tej oferty.

Bezpłatna macierz uaktualnień do Windows 10
(przez pierwszy rok dostępności)
Wersja i edycja systemu Windows Edycja systemu Windows 10
Windows 7 Starter Dom
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Professional Zawodowiec
Windows 7 Ultimate
Windows 8.1 z Bing Dom
Windows 8.1
Windows 8.1 Pro Zawodowiec
Windows Phone 8.1 mobilny

Produkt Windwos 10 Pro Retail Box Pełny produkt Pakcage zawiera następujące treści:

- Windwos 10 Pro produkt Retail Box Full Pakcage X 1

za). Klucz jest fabrycznie nowy i NIGDY nie został aktywowany w żadnym innym obiekcie

b). Oryginalny i niezarejestrowany klucz, można go używać w dowolnych obiektach, o ile można je zainstalować i uruchomić

do). Klucz dotyczy wielu języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego itp.

Wymagania systemowe dotyczące instalacji systemu Windows 10 Home
Edytor 64-bitowy procesor 1,4 GHz
Baran 512 MB
Miejsce na dysku twardym 32 GB
Urządzenia Super VGA (1024 x 768) lub wyższa rozdzielczość (opcjonalnie)

Szczegóły kontaktu
Sales Manager