aboutus

Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd.

Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd. Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd. Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd. Hong Kong Win-Win Manufactory Co.Ltd.
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
marki: Win-Win
Ilość pracowników: 150~150
Rok założenia: 2008
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

O nas

Jedynym sposobem na osiągnięcie celu jest pomoc klientom w osiągnięciu ich celów.

Hongkong Win-Win Manufactory Co. Ltd. to firma koncentrująca się na integracji informacji i systemu, która powstała w 2008 roku. Naszą główną działalnością jest dostarczanie oprogramowania komputerowego. W ciągu dekady rozwoju zdobyliśmy zaufanie klientów, dzięki czemu czujemy się wdzięczni. Wiemy, że jedynym sposobem na pokazanie, że warto jest naszym klientom, jest mieć na uwadze: nalegać na jakość produktu, najtańszą cenę i wysokiej jakości obsługę klienta. Tylko w ten sposób możemy budować i utrzymywać relacje zdrowotne między klientem a nami.

Jesteśmy gotowi zbudować nowe relacje z tobą, a Ty?

Nasze produkty obejmują cały obszar oprogramowania systemu komputerowego i głównego oprogramowania biurowego, od systemu operacyjnego Windows do Adobe Acrobat, a nawet FileMaker Pro, wszyscy jesteśmy w stanie dostarczyć. Jesteśmy po to, aby zapewnić naszym klientom (takim jak Ty) najlepszy produkt, zarówno w uczciwej, jak i akceptowalnej cenie, i zapewnić, że postęp instalacji będzie łatwy i dobry dla naszych klientów.

Co możemy ci zaoferować

Produkt wysokiej jakości

Konkurencyjna cena

Wysoka obsługa klienta 24 godziny na dobę

Ochrona prywatności

Satysfakcja z zakupów

Historia

Hongkong Win-Win Manufactory Co. Ltd. powstała w 2008 r., Podczas 2-letniego rozwoju, Hongkong Win-Win Manufactory Company Ltd. wyrosła i odniosła sukces, uzyskując autoryzację od firmy Microsoft od 2010 r. I mamy ponad 10- roczne doświadczenie w integracji systemów informatycznych.

W miarę zbliżania się do roku 2020, czekamy na kolejne 10 lat, mamy nadzieję, że wraz z naszymi klientami będziemy rozwijać się razem.

Usługa

Jakie usługi możemy Ci zaoferować

Produkt wysokiej jakości

Nalegamy na dostarczanie naszym klientom produktów wysokiej jakości w ciągu dziesięciolecia rozwoju firmy. Oferujemy wszystkie ulubione oprogramowanie wiodące w branży i całe oprogramowanie użytkowe dla osób, rodzin, a nawet firm. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są oryginalne i dostępne.

Konkurencyjna cena

Pomocne jest dla naszych klientów uzyskanie produktu w uczciwej i akceptowalnej cenie. Porównując do innych sprzedawców, stale zapewniamy konkurencyjną cenę i usługi, dzięki czemu zdobyliśmy niezliczone zaufanie klientów.

;

Wysoka obsługa klienta 24 godziny na dobę

Kolejną ważną rzeczą dla nas jest zadowolenie naszych klientów. Aby osiągnąć ten cel, zapewniamy 24-godzinną obsługę klienta. Wszyscy pracownicy Zespołu Obsługi Klienta są w naszej firmie profesjonalni i skuteczni. Wszystko po to, aby rozwiązać nasze problemy.

Ochrona prywatności

Prywatność klienta jest równie ważna, jak oferowana przez nas usługa. Jesteśmy zabezpieczoną stroną i wykorzystujemy najbardziej zaawansowaną technologię, aby zapewnić najlepsze możliwe bezpieczeństwo. Nasza strona ma certyfikat SSL i jest w pełni zaszyfrowana, więc Twoje dane osobowe i informacje o płatnościach są całkowicie bezpieczne.

Satysfakcja z zakupów

Oferujemy naszym klientom łatwe i wydajne zakupy. Nasza strona jest przyjazna dla użytkownika, dzięki czemu nawet najmniej doświadczony klient może przejść od wyszukiwania produktu do kasy bez zamieszania. Regularnie ulepszamy naszą stronę internetową, aby poprawić łatwość użytkowania.

Nasz zespół

Aby zapewnić naszym klientom duże doświadczenie w zakresie wsparcia i rozwiązać problemy naszych klientów tak szybko, jak to możliwe, założyliśmy Zespół Obsługi Klienta, który ma obecnie ponad 20 członków.

Szczegóły kontaktu