products

Professional Home Windows 8.1 Single Language 64-bitowy klucz produktu Wersja angielska

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Microsoft Windows 8.1
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Paypal
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Microsoft Windows 8.1 typu: OEM New Key
aplikacji: windwos 8.1 Język: Wielojęzyczny
Produkt Tyep: System operacyjny Stan produktu: W magazynie
Stosuje się do: Komputer stacjonarny, laptop, tablet PC Wersja systemu operacyjnego: Windows 8.1 Pro 32/64 bit
Baran: 1 GB Dla 32-bitowego, 2 GB Dla 64-bitowego Twardy dysk: 16 GB Dla 32-bitowych, 20 GB Dla 64-bitowych
High Light:

microsoft 8.1 product key

,

win 8.1 license key


opis produktu

Professional Home Windows 8.1 Single Language 64-bitowy klucz produktu Wersja angielska

Dystrybucja:

Microsoft sprzedaje system Windows 8.1 jako „aktualizację” dla systemu Windows 8, unikając terminu „uaktualnienie”. Polityka cyklu życia pomocy technicznej firmy Microsoft traktuje system Windows 8.1 podobnie jak poprzednie pakiety serwisowe systemu Windows: Jest to część cyklu obsługi systemu Windows 8, a aktualizacja do systemu Windows 8.1 to wymagane do utrzymania dostępu do pomocy technicznej i aktualizacji systemu Windows po 12 stycznia 2016 r.

Kopie detaliczne i OEM systemu Windows 8, Windows 8 Pro i Windows RT można bezpłatnie uaktualnić za pośrednictwem Sklepu Windows. Jednak klienci korzystający z licencji zbiorczych, subskrybenci TechNet lub MSDN i użytkownicy systemu Windows 8 Enterprise muszą nabyć autonomiczny nośnik instalacyjny dla systemu Windows 8.1 i zainstalować go za pomocą tradycyjnego procesu instalacji systemu Windows, jako uaktualnienie na miejscu lub czystą instalację. Wymaga to klucza produktu specyficznego dla systemu Windows 8.1.

Aktualizacja za pośrednictwem Sklepu Windows wymaga, aby każdy komputer pobierał pakiet uaktualnień o wielkości 2–3.6 GB. W odróżnieniu od tradycyjnych dodatków Service Pack dla systemu Windows, samodzielny instalator, który można pobrać raz i zainstalować tyle razy, ile potrzeba, wymaga klucza produktu specyficznego dla systemu Windows 8.1. 1 lipca 2014 r., Potwierdzając trudności, jakie użytkownicy mogli mieć z aktualizacją Sklepu Windows Metoda Microsoft rozpoczęła proces automatycznego pobierania dla systemu Windows 8.1.

Windows 8 został ponownie wydany w wersji detalicznej jako Windows 8.1 wraz z aktualizacją online dla tych, którzy nie posiadają obecnie licencji na Windows 8. Kopie detaliczne systemu Windows 8.1 zawierają „pełne” licencje, które można zainstalować na dowolnym komputerze, niezależnie od istniejącego systemu operacyjnego, w przeciwieństwie do kopii detalicznych systemu Windows 8, które były dostępne tylko w sprzedaży detalicznej z licencjami na uaktualnienie. Firma Microsoft oświadczyła, że ​​zmiana była odpowiedzią na opinie klientów i umożliwienie użytkownikom większej elastyczności. Ceny detalicznych kopii systemu Windows 8.1 pozostały takie same.

Windows 8.1 z Bing to obniżony koszt SKU systemu Windows 8.1, który został wprowadzony przez firmę Microsoft w maju 2014 r. W celu dalszego zachęcania do produkcji tanich urządzeń z systemem Windows, a jednocześnie „napędzania użytkowników końcowych usług Microsoft, takich jak Bing i OneDrive ”. Jest subsydiowany przez wyszukiwarkę Bing firmy Microsoft, która jest ustawiona jako domyślna w przeglądarce Internet Explorer i nie może być zmieniona przez producentów OEM. Jednak to ograniczenie nie dotyczy użytkowników końcowych, którzy nadal mogą swobodnie zmieniać domyślną wyszukiwarkę. Jest inaczej i funkcjonalnie identyczny z podstawową wersją systemu Windows 8.1.


Wymagania systemowe:

Windows 8.1 Pro 64-bitowe wymagania systemowe
Edytor 1 Gigaherc lub szybszy 64-bit (x64) z obsługą PAE, NX i SSE2
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy 20 GB dostępnego miejsca
Karta graficzna Urządzenie graficzne Diretx 9 z WDDM 1.0 lub nowszym

Szczegóły kontaktu
Sales Manager